Mesélek nektek egy kicsit, hogy hogyan is indult a történet, illetve én hol csöppentem bele. * ** Lorelle vagyok és az erdő szélén élek.... Csak vicceltem. A belváros kevésbé gáz részén tengetem unalmas napjaim. Ebből gondolhatjátok, hogy az egész napom unalmas volt. Úgy volt, hogy egy kis túraszerű sétára megyünk páran, de annyira pocsék volt az idő, hogy nem mentünk sehova. Otthon maradtam és így az én kedvem is olyan lett, mint az idő. Pocsék. Igazából eléggé tudja befolyásolni a hangulatomat az időjárás, nagyjából semmihez sem volt kedvem, de legalább a hónapban ez volt az első olyan nap, amikor semmit sem csinálok. Ez a semmittevés egészen este 11-ig tartott, amikor rávettem magam, hogy a nasi helyett csináljak pár melegszendvicset. Éjjeli bagoly vagyok, így sokszor eszem késő este. Tudom, rossz szokás. A kaja elfogyott és végül úgy döntöttem, jöhet a jól megérdemelt pihenés a pihenés után. Már a rózsaszín szőrős, bojtos papucsomat rúgtam le a lábamról, amikor kop...
Megjegyzések
Megjegyzés küldése