Mindenkinek kell egy saját történet!

A történet réges régen kezdődött...

Azóta sok minden történt és sok magyarázatra szorul...

Nem is tudom hol siklott ki a dolog, mert mind azt hittük, hogy elértük a Happy End-et, de valami megváltozott.


Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

II. fejezet: Valami kölcsön...

I. fejezet: Valami új, valami régi, valami kék, valami kölcsön....