Bemutatkozás

Lorelle:
Teljesen átlagos és hétköznapi életem volt.
Sok nehézséggel meg persze szép napokkal.
Egészen addig, amég nem találkoztam Adammal.
Annyira szerettem volna én is valami izgalmas része lenni,
mint a könyvekben vagy a filemkben.
Na egészen addig, amíg csak ül az ember a kanapén és bámulja a kalandokat, meg elképzeli, hogy mit hogyan csinálna másképp, addig egészen jó dolognak tűnik.

Onnantól, amikor mondhatni egy szereplőjévé váltam egy ilyen történetnek, már azt gondolom, hogy ez bizony nem jó buli.

De már nincs mit tenni.


Lucita:
Bevallom, sokat tanultam tőle és tanulok ma is. De fogalmam sincs hogyan mutathatnám be őt.
Inkább a tettek embere. Hihetetlen történetekért pedig olvasd tovább a történetet, nem jó oldalon vagy! 😉😁
Ha bármit is kihúznál belőle, csak ilyesmit válaszol:
"Nem szívesen beszélek a múltamról.
Mert senkinek semmi köze sincs hozzá."


Adam:
Idézném kicsit sem beképzelt és egyben kedvenc mondását: "Egyszer az egész kib*szott világ a lábam előtt fog heverni, ígérem."
Amúgy jó arc, csak kicsit szokni kell őt. 😅


Foodoo:
Foodoo-t nagyon sokáig csak emlegették. Elképzelni sem tudtam, hogy ki vagy micsoda.
Azt hiszem visszasírom azt az időt.
Szerintem nem lövöm le a poént neked, mert róla spoiler nélkül nem tudok nyilatkozni. 🤐

Lauren:
Lauren szerencsére nem szeret olvasni. És az internetet is utálja.
Úgyhogy róla azt írok, amit akarok.
Elég önfejű és beképzelt. Meg azt hiszi, hogy az egész világ körülötte forog.
Semmi extra nincs benne, Lucitához vagy Adamhez képest végképp.
Amúgy bevallom egy elég tökös csávó, mert egy átlagemberhez képest elégsok kunsztot tud, de attól még nem kéne így elszállnia magától.

Hannah:
Egy aranyos kislány, akit megmentettünk. Vagy várj csak, ő mentett meg minket? vagy nem is aranyos és nem is kislány? Vagy mi?....
Nyugi, ezt még én sem értem 😜

Yule:
Maradjunk annyiban, hogy valami hihetetlen jó kisugárzású ember.
Talán az egész bagázsból egyedül az ő jelenléte az, ami soha sem irritál. 🥰

Meglepetés vendég pedig, a lila köd 😀😁
De róla majd később!

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

II. fejezet: Valami kölcsön...

I. fejezet: Valami új, valami régi, valami kék, valami kölcsön....