Bemutatkozás
Lorelle:
Teljesen átlagos és hétköznapi életem volt.
Sok nehézséggel meg persze szép napokkal.
Egészen addig, amég nem találkoztam Adammal.
Annyira szerettem volna én is valami izgalmas része lenni,
mint a könyvekben vagy a filemkben.
Na egészen addig, amíg csak ül az ember a kanapén és bámulja a kalandokat, meg elképzeli, hogy mit hogyan csinálna másképp, addig egészen jó dolognak tűnik.
Onnantól, amikor mondhatni egy szereplőjévé váltam egy ilyen történetnek, már azt gondolom, hogy ez bizony nem jó buli.
De már nincs mit tenni.
Lucita:
Bevallom, sokat tanultam tőle és tanulok ma is. De fogalmam sincs hogyan mutathatnám be őt.
Inkább a tettek embere. Hihetetlen történetekért pedig olvasd tovább a történetet, nem jó oldalon vagy! 😉😁
Ha bármit is kihúznál belőle, csak ilyesmit válaszol:
"Nem szívesen beszélek a múltamról.
Mert senkinek semmi köze sincs hozzá."
Amúgy jó arc, csak kicsit szokni kell őt. 😅
Azt hiszem visszasírom azt az időt.
Lauren szerencsére nem szeret olvasni. És az internetet is utálja.
Elég önfejű és beképzelt. Meg azt hiszi, hogy az egész világ körülötte forog.
Amúgy bevallom egy elég tökös csávó, mert egy átlagemberhez képest elégsok kunsztot tud, de attól még nem kéne így elszállnia magától.
Yule:
Maradjunk annyiban, hogy valami hihetetlen jó kisugárzású ember.
Talán az egész bagázsból egyedül az ő jelenléte az, ami soha sem irritál. 🥰
Meglepetés vendég pedig, a lila köd 😀😁
De róla majd később!
Megjegyzések
Megjegyzés küldése